OTVORTE SI SVOJ OBCHODÍK

stačia Vám 4 kroky!

 

1. Zaregistrujte sa

Ak si chcete otvoriť obchodík, ako prvé si musíte vytvoriť užívateľské konto. Stačí len vyplniť e-mailovú adresu, meno, vytvoriť si heslo a potvrdiť registračný e-mail.

2. Otvorte si obchodík

Akonáhle si vytvoríte svoje konto, môžete prejsť do ďalšieho kroku - otvorenia vlastného obchodíku. V tomto kroku od vás budeme vyžadovať názov, osobné údaje, budete si môcť nahrať logo a aj cover fotku vašej značky. Ideálny rozmer cover fotky je 1110x275 px, loga 200x200 px.

Keď bude otvorenie obchodíku úspešné, tak sa v ďalšom kroku dostanete do administrácie, kde budete môcť spravovať informácie, nahrávať a upravovať produkty, vybavovať objednávky a množstvo ďalších vecí.

3. Administrácia

Všetky svoje informácie môžete upravovať v administrácii svojho obchodu. Taktiež tam nahrávate produkty a vybavujete objednávky. Máme dohodu s kuriérskou spoločnosťou, vďaka ktorej môžete svoje objednávky vybaviť z pohodlia domova vo svojej administrácii, pokiaľ sa rozhodnete využívať tento spôsob doručenia.

Na portáli ROBENE.SK môžu zákazníci platiť platobnou kartou cez našu platobnú bránu. Peniaze najprv poputujú k nám, my následne odrátame províziu za sprostredkovanie predaja a vám zašleme peniaze očistené o províziu. Všetko je tým vybavené za vás.

4. Je čas ukázať svoje výrobky!

Hurá! Po nahratí všetkých produktov a vyplnení povinných údajov môžete začať predávať. Majte však na pamäti, že čím kvalitnejšie fotky a podrobnejšie popisy produktov, tým je väčšia pravdepodobnosť, že niekoho zaujmú. A nezabúdajte, že v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás vždy môžete obrátiť či už na info@robene.sk alebo na internom chate.