OTVORTE SI SVOJ OBCHODÍK

veľmi jednoducho!

 
 
 
 
 
 

1. Zaregistrujte sa

Ak si chcete otvoriť obchodík, ako prvé si musíte vytvoriť užívateľské konto. Stačí len vyplniť e-mailovú adresu, meno, vytvoriť si heslo a potvrdiť registračný e-mail.

 

2. Otvorte si obchodík

Akonáhle si vytvoríte svoje konto, môžete prejsť do ďalšieho kroku - otvorenia vlastného obchodíku. V tomto kroku od vás budeme vyžadovať názov, osobné údaje, budete si môcť nahrať logo a aj cover fotku do svojho obchodíku.

Keď bude otvorenie obchodíku úspešné, tak sa v ďalšom kroku dostanešte do administrácie, kde si budete môcť spravovať informácie, nahrávať a upravovať produkty, vybavovať objednávky a množstvo ďalších vecí.

 

3. Administrácia

Ako sme už spomínali, všetky svoje informácie môžete upravovať v administrácii svojho obchodu. Taktiež tam budete môcť nahrávať produkty a vybavovať objednávky. Navyše máme dohodu s kuriérskou spoločnosťou, vďaka ktorej môžete svoje objednávky vybaviť z pohodlia domova vo svojej administrácii.

Na portáli ROBENE môžu zákazníci platiť platobnou kartou cez našu platobnú bránu. Tým pádom peniaze najprv poputujú k nám, my následne odrátame našu províziu za sprostredkovanie predaja a tebe už len zašleme peniaze očistené o províziu. Takto sa nemusíš o nič starať, všetko vybavíme za teba.

 

4. Je čas ukázať svoje výrobky!

Hurá! Po nahratí všetkých produktov a vyplnení povinných údajov môžete začať predávať. Majte však na pamäti, že čím kvalitnejšie fotky a podrobnejšie popisy produktov, tým je väčšia pravdepodobnosť, že niekoho zaujmú. A nezabúdajte, že v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás vždy môžete obrátiť.

Prajeme veľa úspechov a odhodlania v plnení svojich podnikateľských snov!