ROBENE.SK je online priestor určený pre slovenských lokálnych tvorcov a nadšencov kvalitnej slovenskej tvorby.

Ako predajca si u nás môžete bezplatne otvoriť obchodík so svojou tvorbou a ako zákazník si u nás prezriete poctivé handmade výrobky našich slovenských tvorcov.

Čo ponúkame?

  • online priestor na prezentáciu svojej tvorby: vytvorenie obchodíka je úplne zadarmo, naša provízia z predaja je 12%

  • mediálny priestor: marketingovo vás podporíme pri prezentácii a posnažíme sa, aby sa vaše produkty dostali medzi správnych ľudí. Vaše produkty sa môžu zobraziť na banneroch a v článkoch inzerovaných na doménach Zoznam.sk. Aktívne spolupracujeme s portálom Feminity.sk, Čas.sk, Hashtag.sk, Špuntík a iné. Váš výrobok sa môže objaviť práve tam!

  • jednoduché, bezpečné a rýchle zaplatenie: platobnou kartou cez platobnú bránu alebo online platobnými tlačidlami Besteron (prevod cez internet banking). Garantujeme 100% vrátenie peňazí aj bezpečný nákup.

  • 4 možností doručenia zásielky: Máte na výber až 4 možností doručenia Vašich zásielok. Našim predajcom poskytujeme široké možnosti využitia spôsobov dopravy.

  • pomoc a podpora: v prípade, že si neviete dať rady, sme tu pre vás telefonicky 8.00 - 16:00, na chate alebo mailom na info@robene.sk