NAPÍSALI O NÁS

Články o nás a našich predajcoch nájdete aj v týchto slovenských médiách.

 

FEMINITY.SK

Spoločný biznis si manželia nevedia vynachváliť: Pustili sa do výroby doplnkov do interiéru, dnes sa tešia veľkej obľube

V spolupráci s lifestylovým magazínom Feminity.sk vám prinášame rozhovor s úspešnou značkou Frensia, v ktorom sa dozviete ako sa manželia dostali k výrobe diek z merino vlny, ale aj to ako riešia vypäté situácie v spoločnom podnikaní.

 

FEMINITY.SK

Príbeh slovenskej návrhárky Matty Urbanič: Začínala na materskej, dnes žije svoj sen

V spolupráci so slovenskou návrhárkou Matty Urbanič a lifestylovým magazínom feminity.sk sme pre vás pripravili rozhovor, v ktorom nám prezradila aké boli začiatky v podnikaní a čo by odkázala svojmu mladšiemu JA :)

 

MOJDOM.SK

Farebné a hravé doplnky do jarného interiéru

Obrazy maliarky Katky, ktorá tvorí pod svojou značkou Color & Create nás natoľko uchvátili, že sme sa rozhodli v spolupráci s mojdom.zoznam.sk napísať článok o tom, ako si spríjemniť domov s využitím abstraktných obrazov. Dúfame, že článok prinesie aspoň trochu inšpirácie aj do vášho domova :)

 

MOJDOM.SK

Originálny doplnok do vášho interiéru s využitím starého dreva

Či už na stolíku v spálni, na pracovnom stole, pri gauči alebo v detskej izbe... Všade si nájde svoje poslanie. Reč je o originálnej lampe psíka s názvom Woody, ktorú vyrába šikovný Slovák Matej. A ako sa Matej dostal k výrobe takejto zero waste lampy?