NA SLOVÍČKO S našimi PREDAJCAMI

 

rozhovor s NosímUmenie

Aké je snažiť sa preraziť v slow fashion? Čo poradiť začínajúcim značkám v biznise?

Tvoria už od malička, jedna miluje minimalizmus a druhá farby. Nadčasové kúsky tvoria udržateľne a lokálne. Prečítajte si rozhovor plný inšpirácie so spoluzakladateľkou Dominikou.

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor s eliška handmade

Odišla z práce a rozbehla vlastnú značku: Šikovná Slovenka vyrába vrecká z materiálu budúcnosti. Poznáte washable paper?

Či už ste vegáni, vegetariáni alebo niekto, kto sa len malými krokmi snaží o trvalo udržateľnejší, ekologickejší a vedomejší život, produkty z washable papiera sú skvelou voľbou.

► Viac na Feminity.sk

 

prečo sa pridať k robene.sk?

Staň sa aj ty majiteľom obľúbenej značky. Vďaka vlastnému online obchodu na ROBENE sa ti podarí odlíšiť od konkurencie a zviditeľníš svoju tvorbu. Ako to dosiahnuť?

Rozmýšľate, ako dostať svoje výrobky k ďalším ľuďom? Chceli by ste vlastný e-shop, ale nemáte financie ani skúseností s jeho tvorbou?  Hashtag.sk napísal o našom portáli článok, v ktorom spolu s našim projektovým manažérom opisuje, ako svoju lásku k tvorbe môžete premeniť na úspešný biznis.

► Viac na Hashtag.sk

 

rozhovor s frensiou

Spoločný biznis si manželia nevedia vynachváliť: Pustili sa do výroby doplnkov do interiéru, dnes sa tešia veľkej obľube. Poznáte ich merino deky?

V spolupráci s lifestylovým magazínom Feminity.sk vám prinášame rozhovor s úspešnou značkou Frensia, v ktorom sa dozviete ako sa manželia dostali k výrobe diek z merino vlny, ale aj to ako riešia vypäté situácie v spoločnom podnikaní.

► Viac na Feminity.sk

 

rozhovor Matty Urbanič

Príbeh slovenskej návrhárky Matty Urbanič: Začínala na materskej, dnes žije svoj sen. Ako sa jej to podarilo?

V spolupráci so slovenskou návrhárkou Matty Urbanič a lifestylovým magazínom Feminity.sk sme pre vás pripravili rozhovor, v ktorom nám prezradila aké boli začiatky v podnikaní a čo by odkázala svojmu mladšiemu ja?

► Viac na Feminity.sk

 

rozhovor s Color & Create

Farebné a hravé doplnky do jarného interiéru. Čo inšpiruje maliarku Katku k tvorbe jej obrazov ?

Katka tvorí pod svojou značkou Color & Create. Jej tvorba nás natoľko uchvátila, že sme sa rozhodli v spolupráci s Mojdom.sk napísať článok o tom, ako si zútulniť domov s krásnymi abstraktnými obrazmi z jej dielne. Inšpirujte sa aj vy.

► Viac na Mojdom.sk

 

Rozhovor s Woody

Originálne doplnky do vášho interiéru s využitím starého dreva tvorí šikovný Matej. Ako sa dostal k výrobe zero waste lampy?

Či už na stolíku v spálni, na pracovnom stole, pri gauči alebo v detskej izbe... Všade si nájde svoje poslanie. Reč je o originálnej lampe psíka s názvom Woody, ktorú vyrába talentovaný Matej.

► Viac na Mojdom.sk