NAPÍSALI O NÁS

Články o nás a našich predajcoch nájdete aj v týchto slovenských médiách.

 

HASHTAG.SK

Odišla z práce a rozbehla vlastnú značku: Šikovná Slovenka vyrába vrecká z materiálu budúcnosti

Či už ste vegáni, vegetariáni alebo niekto, kto sa len malými krokmi snaží o trvalo udržateľnejší, ekologickejší a vedomejší život, produkty z washable papiera sú skvelou voľbou.

 

HASHTAG.SK

Článok o ROBENE - Staň sa aj ty majiteľom obľúbenej značky. Vďaka vlastnému online obchodu na ROBENE sa ti podarí odlíšiť od konkurencie a zviditeľníš svoju tvorbu.

Rozmýšľate, ako dostať svoje výrobky k ďalším ľuďom? Chceli by ste vlastný e-shop, ale nemáte financie ani skúseností s jeho tvorbou?  Hashtag.sk napísal o našom portáli článok, v ktorom spolu s našim projektovým manažérom opisuje, ako svoju lásku k tvorbe môžete premeniť na úspešný biznis.

 

FEMINITY.SK

Spoločný biznis si manželia nevedia vynachváliť: Pustili sa do výroby doplnkov do interiéru, dnes sa tešia veľkej obľube

V spolupráci s lifestylovým magazínom Feminity.sk vám prinášame rozhovor s úspešnou značkou Frensia, v ktorom sa dozviete ako sa manželia dostali k výrobe diek z merino vlny, ale aj to ako riešia vypäté situácie v spoločnom podnikaní.

 

FEMINITY.SK

Príbeh slovenskej návrhárky Matty Urbanič: Začínala na materskej, dnes žije svoj sen

V spolupráci so slovenskou návrhárkou Matty Urbanič a lifestylovým magazínom feminity.sk sme pre vás pripravili rozhovor, v ktorom nám prezradila aké boli začiatky v podnikaní a čo by odkázala svojmu mladšiemu JA :)

 

MOJDOM.SK

Farebné a hravé doplnky do jarného interiéru

Obrazy maliarky Katky, ktorá tvorí pod svojou značkou Color & Create nás natoľko uchvátili, že sme sa rozhodli v spolupráci s mojdom.zoznam.sk napísať článok o tom, ako si spríjemniť domov s využitím abstraktných obrazov. Dúfame, že článok prinesie aspoň trochu inšpirácie aj do vášho domova :)

 

MOJDOM.SK

Originálny doplnok do vášho interiéru s využitím starého dreva

Či už na stolíku v spálni, na pracovnom stole, pri gauči alebo v detskej izbe... Všade si nájde svoje poslanie. Reč je o originálnej lampe psíka s názvom Woody, ktorú vyrába šikovný Slovák Matej. A ako sa Matej dostal k výrobe takejto zero waste lampy?