NA SLOVÍČKO S našimi PREDAJCAMI

 

rozhovor so Sabba Design

Zuzku sprevádzalo tvorenie už od strednej školy a rokmi si dokázala vybudovať vlastnú značku minimalistických kabeliek. Spoznajte jej príbeh, inšpiráciu, obľúbené kúsky či plány do budúcna. Na leto chystá pár fresh noviniek, medzi ktorými nebude chýbať ani obľúbený ľan!

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor s MoaMi

Obrie merino deky sa tešia veľkej obľube najmä vďaka štýlovosti, spoznajte však aj ich skvelé výhody. U nás sa ich výrobe venuje mladý pár Monika a Miroslav pod značkou Moami.

V článku sa dozviete, ako ich osud priviedol k podnikaniu s merino vlnou, o všetkých prednostiach týchto neskutočne krásnych produktov, či o starostlivosti o tieto nadýchané obláčiky.

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor s Katarínou Kalmanovou

Maliarka Katarína Sujová Kalmanová nám prezradila, aká bola jej cesta k maľbe a aké boli jej začiatky, na tejto neistej, ale krásnej pôde. Dozvieš sa, ako reaguje na trendy v umení a tiež prezradí, čo ťa čaká, ak navštíviš jej zážitkové kurzy na rozvoj kreativity, ktoré sme si vyskúšali aj my.

Začítajte sa do príbehu umelkyne, ktorá sa nebojí plniť si svoj sen.

► Viac na Hashtag.sk

 
 

rozhovor s JeweResin

Značka JeweResin, za ktorou stojí usmievavá Veronika, je dôkazom, že v jednoduchosti je krása. Originálne šperky vyrobené zo živice vyrába s láskou a túžbou, aby svojej majiteľke robili čo najdlhšiu radosť.

V článku sa dozviete aj o tom, odkiaľ čerpá svoju inšpiráciu alebo o tom, čo je pre ňu dôležité pri výbere materiálov. Prečítajte si celý rozhovor.

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor s Muránske

Značka Muránske robí jedinečnú vec: Z materiálu, ktorý by ľudia už dávno vyhodili, vytvárajú nádherné kúsky.

Václav a Zuzka vytvárajú z nadbytočného dreva unikátne výrobky priateľské k planéte. Ich láska k drevu sa pretavila do zero-waste značky Muránske. V rozhovore sa dozviete aj o začiatkoch budovania ich značky a o dôvodoch, prečo  podporiť lokálnu tvorbu. Prečítajte si celý rozhovor.

► Viac na Hashtag.sk

 
 

rozhovor s Lu.Lo Bags

Kto stojí za značkou Lu.Lo bags, ktorá vytvára krásne minimalistické kabelky a batohy?

Lu.Lo Bags je rodinná značka zo severu Slovenska. O celý proces tvorby od návrhu až po zasielanie balíčkov, sa stará dcéra a mama – Milica a Ľudka. Venujeme sa prevažne výrobe tašiek, batohov a doplnkov, ktoré charakterizuje nadčasovosť, minimalistický štýl a kvalita materiálov.

► Viac na Hashtag.sk

 
 

rozhovor so Zuzanou Barčákovou

Prezraďte nám, kto je Zuzana Barčáková, ktorá vyrába dych vyrážajúce šperky? Aký ste typ človeka, čo Vás dobíja energiou?

Výrobe šperkov sa venujem od roku 2011. Začínala som s výrobou jednoduchých korálkových náušníc. Neskôr som prešla aj rôznymi inými technikami, ale keď som objavila soutache, okamžite mi učarovala. Každý šperk je ušitý ručne. Som veľký introvert, milujem, keď si ráno uvarím kávu, sadnem k pracovnému stolu a ponorím sa do sveta Bazu...

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor so SIUS

Talentovaná Lenka študovala Odevné návrhárstvo a dnes stojí za značkou SIUS. Tvorí kabelky a obaly z washpaperu a záleží jej na planéte. V krásnom rozhovore sa dozvieš všetko o tomto ekologickom materiáli, o realite fast fashion, o jej ceste k značke a o inšpiratívnych profiloch.

► Viac na Hashtag.sk

 
 

rozhovor s NosímUmenie

Aké je snažiť sa preraziť v slow fashion? Čo poradiť začínajúcim značkám v biznise?

Tvoria už od malička, jedna miluje minimalizmus a druhá farby. Nadčasové kúsky tvoria udržateľne a lokálne. Prečítajte si rozhovor plný inšpirácie so spoluzakladateľkou Dominikou.

► Viac na Feminity.sk

 
 

rozhovor s eliška handmade

Odišla z práce a rozbehla vlastnú značku: Šikovná Slovenka vyrába vrecká z materiálu budúcnosti. Poznáte washable paper?

Či už ste vegáni, vegetariáni alebo niekto, kto sa len malými krokmi snaží o trvalo udržateľnejší, ekologickejší a vedomejší život, produkty z washable papiera sú skvelou voľbou.

► Viac na Feminity.sk

 

prečo sa pridať k robene.sk?

Staň sa aj ty majiteľom obľúbenej značky. Vďaka vlastnému online obchodu na ROBENE sa ti podarí odlíšiť od konkurencie a zviditeľníš svoju tvorbu. Ako to dosiahnuť?

Rozmýšľate, ako dostať svoje výrobky k ďalším ľuďom? Chceli by ste vlastný e-shop, ale nemáte financie ani skúseností s jeho tvorbou?  Hashtag.sk napísal o našom portáli článok, v ktorom spolu s našim projektovým manažérom opisuje, ako svoju lásku k tvorbe môžete premeniť na úspešný biznis.

► Viac na Hashtag.sk

 

rozhovor s frensiou

Spoločný biznis si manželia nevedia vynachváliť: Pustili sa do výroby doplnkov do interiéru, dnes sa tešia veľkej obľube. Poznáte ich merino deky?

V spolupráci s lifestylovým magazínom Feminity.sk vám prinášame rozhovor s úspešnou značkou Frensia, v ktorom sa dozviete ako sa manželia dostali k výrobe diek z merino vlny, ale aj to ako riešia vypäté situácie v spoločnom podnikaní.

► Viac na Feminity.sk

 

rozhovor Matty Urbanič

Príbeh slovenskej návrhárky Matty Urbanič: Začínala na materskej, dnes žije svoj sen. Ako sa jej to podarilo?

V spolupráci so slovenskou návrhárkou Matty Urbanič a lifestylovým magazínom Feminity.sk sme pre vás pripravili rozhovor, v ktorom nám prezradila aké boli začiatky v podnikaní a čo by odkázala svojmu mladšiemu ja?

► Viac na Feminity.sk

 

rozhovor s Color & Create

Farebné a hravé doplnky do jarného interiéru. Čo inšpiruje maliarku Katku k tvorbe jej obrazov ?

Katka tvorí pod svojou značkou Color & Create. Jej tvorba nás natoľko uchvátila, že sme sa rozhodli v spolupráci s Mojdom.sk napísať článok o tom, ako si zútulniť domov s krásnymi abstraktnými obrazmi z jej dielne. Inšpirujte sa aj vy.

► Viac na Mojdom.sk

 

Rozhovor s Woody

Originálne doplnky do vášho interiéru s využitím starého dreva tvorí šikovný Matej. Ako sa dostal k výrobe zero waste lampy?

Či už na stolíku v spálni, na pracovnom stole, pri gauči alebo v detskej izbe... Všade si nájde svoje poslanie. Reč je o originálnej lampe psíka s názvom Woody, ktorú vyrába talentovaný Matej.

► Viac na Mojdom.sk